,,Antifotbal" řeků neuspěl

12. 06. 2008 | † 30. 06. 2009 | kód autora: T2j

GRE.pngŘecko-Švédsko 0:2SWE.jpg

Ze začátku utkání si nikdo z týmů nevytvořil žádnou šnaci,spíše byli vypískáváni řečtí obránci,kteří si více jak minutu přihrávali na vlastní půlce.Až ve 33.minutě našel pěkný centr Ibrahimovice,který zamířil hlavou nad.Před koncem poločasu se mohli ujmout vedení řekové,když vystřelil Basinas skákavou střelu k tyči,ale Isaksson byl připraven a skvěle vyrazil.První gól padl do sítě Řecka.Zlatan Ibrahimovic si narazil před vápnem s Larssonem a vystřelil do vzdálenější šibenice.5 minut poté šel sám na branku Henrik Larsson,Nikopolidis však vyrazil,pak chtěl Ibrahimovic nůžkami vystřelit,avšak napálil míč tak 15 metrů nahoru,ale míč šel skoro do brány,kde ho pak dorazil Peter Hansson.Ke konci zápasu byla ještě šance řeků,kdy Torosidis potáhl míč po lajně a pak chtěl přihrát na samostatného Samarase,ale švédští obránci odkopli na roh.

Hvězdy zápasů:

1.Petter Hansson-Švědsko-Švédksý bek korunoval svůj skvělý výkon gólem.V obraně přes něj nemohl nikdo přejít.

2.Henrik Larsson-Švédsko-Po skvělé narážečce,kterému nabídl Ibrahimovicovi skvělý gól se mohl s parťákem z útoku radovat,jinak vyhrával hlavičkové souboje,což je na malého útočníka dobrý výkon.

3.Zlatan Ibrahimovic-Švédsko-Další střelec śvédského týmu,opravdu dal skvělou branku po skvělé narážečce,trochu kuriózně přihrál na 2.gól.

Branky: 67.Ibrahimovic, 72.Hansson

Žluté karty: Charisteas,Seitaridis,Torosidsis

Sestava GRE: Nikopolidis - Seitaridis, Kyrgiakos, Antzas, Dellas (70. Amanatidis), Torosidis - Charisteas, Basinas, Katsuranis, Karagunis - Gekas (46. Samaras)

Sestava SWE: Isaksson - Alexandersson (74. Stoor), Hansson, Mellberg, Nilsson - Wilhelmsson (78. Rosenberg), Svensson, Ljungberg, Andersson - H. Larsson, Ibrahimovic (71. Elmander)

Rothodčí: Busacca - Arnet, Cuhat (všichni Švýc.)

Diváci: 30,000

Stadion: Salzburg Wals-Siezenheim(Salzburg)

1. Španělsko 1 1 4:1 3
2. Švédsko 1 1 2:0 3
3. Řecko 1 1 0:2 0
4. Rusko 1 1 1:4 0

Hansson.jpg

Ibrahimovic.jpg

SWE_GRE.jpg


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sport

Související články

Copyright © 2008-2020 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.