Češi prohráli s Portugalci a musejí nad Turky vyhr

13. 06. 2008 | † 30. 06. 2009 | kód autora: T2j

čr.jpgČesko-Portugalsko 1:3POR.png

Už v 8.minutě otevřel skóre Portugalec Deco,natřikrát prorval do sítě míč,když předtím si chtěl obhodit Čecha Ronaldo,ale ten vyrazil právě jen k Decovi.V 16.minutě dobře pronikl do vápna Sionko,ale Portugalci odrazili na roh,který rozehrál Plašil a nádherně našel Libora Sionka a ten dal hlavou gól.Chvíli na to se dostalůi do šancí Deco,Ronaldo a následně na druhé straně Libor Sionko,kterého znovu našel centrem Plašil,ale Sionkovi nevyšel volej.Ke konci poločasu ještě obehrál Baroš 3 hráče,ale pak nepřesně přihrál.Pak ještě dvakrát vystřelil Ronaldo,ale Čech byl na svém místě.Po šancíh Sionka,Nuna Gomese a Simaa přišla chvíle Ronalda,který dostal nabídku na vápně a prostřelil Čecha.V dalších šancích Čechů se objevili postupně Jankulovski,Grygera,Vlček,Baroš a Sionko,ale ani jeden nevstřelil gól.V poslední minutě si naši obránci nepohíldali offsajd systém a utekl jim Ronaldo,který pak předložil míč Quaresmovi,který vstřelil gól.Češi musí porazit v posledním zápase Turky,pokud chtějí postoupit.

Hvězdy zápasu:

1.Deco-Portugalsko-Jeden gól dal,na jeden přihrál a na další rychle rozehrál přímý kop z kterého padl gól.Řídil hru Portugalců.

2.Cristiano Ronaldo-Portugalsko-Dal gól,na další přihrál,ale v 1.poločase ho Češi skvěle ubránili.

3.Libor Sionko-Česko-I když nejmenší hráč na hřišti,dal gól hlavou z rohu,byl hodně aktivní na kraji a věřil si.

Branky: 17.Sionko-8.Deco,63.Ronaldo,90.Quaresma

Žluté karty: Polák-Bosingwa

Sestava CZE: Čech - Grygera, Ujfaluši, Rozehnal, Jankulovski - Sionko, Polák, Galásek (73. Koller), Matějovský (68. Vlček), Plašil (85. Jarolím) - Baroš

Sestava POR: Ricardo - Bosingwa, Pepe, R. Carvalho, P. Ferreira - Petit, Moutinho (74. Meira) - Simao (78. Quaresma), Deco, Cristiano Ronaldo - Nuno Gomes (77. Almeida)

Rozhodčí: Vassaras-Bozatsidis,Saraidiris(všichni Řec.)

Diváci: 29,016

Stadion: Stade de Geneve(Ženeva)

CZE-POR.jpg

Deco-Ronaldo.jpg

Ronaldo.jpg


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sport

Související články

Copyright © 2008-2020 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.