Prewiev před zápasy kvalifikace MS

13. 06. 2008 | † 30. 06. 2009 | kód autora: T2j

Další průběh kvalifikace bude probíhat tento víkend.Představíme vám zýpasy tohoto víkendu ve všech světadílech,kde se hraje kvalifikace,kromě Evropy,ve které se samozřejmě koná v tuto dobu Euro a její kvalifikace začne až v srpnu.Zajímavé zápasy nabídne hlavně Jižní Amerika.O hodně půjde také ve Střední a Severní Americe,kde probíhá tzv.play-off.

AFRIKA-V Africe se hraje celkem 23 zápasů.Mezi nejzajímavější matche patří Namibie-Guinea,kteří zatim nepotvrdili svoji účast na letošním Africkém poháru národů,dále Botswana-Pobřeží Slonoviny,kteří se utkají o prvenství ve skupině 7.Rwanda a Maroko stejně jako ,,sloni" budou také bojovat o prvenství.

ASIE-V Asii sehrají týmy celkem 10 zápasů.Nejzajímavějším soubojem jsou zápasy skupiny 1.Austrálie se utká s Katarem o postup do další fáze a Irák a Čína o přežití.Saúdská Arábie by chtěla také postoupit,stačí ji k tomu jen bod v zápase se Singapurem.Zajímavé budou také utkání skupiny 5,která je velmi vyrovnaná.

STŘEDNÍ+SEVERNÍ AMERIKA-V celkem 11 zápasech se utká 22 týmů v klasickém pavouku o postup.Tyto zápasy mají většinou svého favorita a proto řekněme,jen to,s kým se utkají favoriti na celkový postup.Kostarika hraje s Grenadou,USA s Barbadosem a Mexiko s Belizí.

OCEÁNIE-Zde se utká jen Nová Kaleonie s ostrovem Vanuatu.

JIŽNÍ AMERIKA-V Jižní Americe se utká první celek tabulky Paraguay s Brazílií.Dalším zajímavým soubojem je Argentina-Ekvádor,kterému se letos moc nedaří.Do Peru zavítá Kolumbie,která je zatím na postupovém čtvrtém místě.V dalších soubojích sehrají utkání Uruguay s Venezuelou a Bolívie s Chile.

Výsledky všech zápasů budou zveřejněny na těchto stránkách v průběhu přístího týdne!!!


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sport

Související články

Copyright © 2008-2020 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.